1 2 3 4

MM Optik Praha 1 Poradna Essilor Multifokální dioptrická brýlová čočka Porada Oční optika Praha Multifokální brýle Essilor Visioffice Multifokály poradenství akce sleva

Multifokální čočky

Dioptrické brýle s multifokálními skly Varilux, od společnosti Essilor Internetional

To nejlepší řešení pro presbyopy! 

 

My sami brýlová dioptrická skla od společnosti Essilor International, včetně individuálních multifokálních skel vyrobených v laboratořích společnosti Essilor. nosíme a jsme s nimi maximálně spokojeni. Proto Vám je doporučujeme!.

Naše znalosti, zkušenosti a špičkové přístrojové vybavení Vám dává možnost nosit ta nejlepší individuální multifokální skla od společnosti Essilor International, světové jedničky ve vývoji a výrobě dioptrických brýlových skel.

 

 

Přirozený proces ztráty komfortu vidění na blízko a postupně i na střední vzdálenosti, který se začíná projevovat kolem čtyřicátého roku života.

 

Multifokální brýlové sklo - optimálnílní řešení pro každého, kdo po čtyřicátém rokce života začíná ztrácet zrakovou pohodu při čtení a postupně i při práci s obrazovkou počítače, ideální řešení pro každého, kdo díky počínající presbyopii ztrácí komfort vidění na krátké a střední vzdálenosti

 

 
Multifokální brýlové čočky produktové řady Varilux  přispívají více jak padesát let k té nejlepší zrakové pohodě svým nositelům. 

Specialisté společnost Essilor International neustále vylepšují a vyvíjejí technologie, díky nimž multifokální skla Varilux patří mezi nejlepší a tím pádem i nejprodávanější multifokální skla natrhu.

Linie multifokálních skel Varilux Physio 2.0 eyecodeVarilux e Design eyecodeVarilux S Design eyecode a Varilux S 4D multifokálních brýlových skel společnosti Essilor International poskytuje maximální pohodu i tomu, kdo má díky své práci nebo volnočasovým aktivitám značné nároky zrak, na zrakovou pohodu, na kvalitu vidění.

Multifokální brýlová skla  nejsou  žádnou  nevyzkoušenou novinkou. Na trhu jsou již téměř šedesát let.

V posledním desetiletí došlo k významnému posunu ve vývoji a výrobě multifokálních skel. Na trh přišla individuální multifokální skla, která jsou vyrobena přímo na míru danému uživateli.

Multifokální skla, která berou v potaz i fyziologické parametry uživatele.

 

Nutná podmínka:

Oční optika musí být vybavena na měření těchto individuálních parametrů multifunkčním zařízením Visioffice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Presbyopie (vetchozrakost):

   

Individuální multifokální brýlová skla

Výpočet individuálních multifokálních skel produktové řady Varilux individual vychází nejen z dioptrických hodnot refrakční vady nositele, ale zahrnuje i parametry nošení a fyziologické parametry nositele

Celkem se jedná až o deset parametrů, které jsou naměřeny v oční optice na centrovacím zařízení Visioffice.

 

Při výpočtu optimálních lámavých ploch dané brýlové čočky se zohledňuje i různá tloušťka brýlové čočky ve středové patrii brýlové čočky a na okraji brýlové čočky. Díky tomu se docílí ostrého, kontrastního a jasného obrazu po celé ploše brýlové čočky.

Vypočtené plochy brýlové čočky se pak vybrousí díky technologii velmi přesného broušení do semifiniše, předpřipraveného polotovaru pro broušení z materiálu o požadovaném indexu lomu. 

Jedinečné vlastnosti Hi-Tech multifokálních čoček Varilux individual nám již řadu let potvrzují  naši klienti. Oceňují komfort vidění  na všechny vzdálenosti, komfort, který při nošení žádných jiných multifokálních skel nepoznali.

Proto Vám Hi-Tech multifokální brýlová skla z řady Varilux individual doporučujeme.

Co je příčinou tak velkého rozdílu ve zrakové pohodě mezi základními nebo standardními multifokálními  skly různých výrobců a multifokálními skly z produktové řady Varilux individual společnosti Essilor International? 

 

Na obrázcích a videosmyčce vidíte vliv parametrů brýlové obruby a individuálních parametrů nositele brýlí na šíři jednotlivých zón u standardního  a individuálního multifokálního skla.

 

 

Je li na videu níže:
  na dolním prvním  levém  tlačítku modrý nápis  Conventional PAL ( PAL - Advanced  Progressive Lenses )probíhá ukázka pohledu  přes konvenční (standardní) pokročilou multofokální brýlovou čočku
 • na dolním  druhém levém tlačítku  modrý  nápis  Individual, pak probíhá  ukázka  pohledu přes individuální multofokální brýlovou čočku

 

 

   

Varilux Individual

 Varilux S 4D
 Varilux S Design eyecode
 Varilux e Design eyecode
 Varilux Physio 2.0 eyecode

Při výpočtu progresivních optických ploch  free form multifokálních čoček Varilux Individual se využívá technologie DDV – progresivní plocha je umístěna jak na přední optické ploše multifokálního brýlového skla, tak i na její zadní optické ploše. 

Vybroušením progresivních ploch na obou lámavých plochách multifokální brýlové čočky získáme multifokální brýlovou čočku, která má oproti free form multifokálním čočkám ostatních výrobců až o 50% širší zorné pole na jednotlivé vzdálenosti v závislosti na optické mohutnosti dané lámavé plochy.

   Plně zohledňují:
 ●  Hodnotu korekce nositele.
 ● Parametry  klientem vybrané  brýlové obruby, parametry, které značně  ovlivňují  využitelnost jednotlivých oblastí multifokálního skla (zóny: na dálku, na střední vzdálenost a na blízko).
 ● Při výpočtu a konstrukci  jednotlivých  zón proporce Vašeho  obličeje  a jejich vliv na posazení brýlové obruby
 ● Při stanovení konečné podoby progresivních ploch Vaší fyziologií podmíněné návyky

 

Visioffice - 3D diagnostika

Parametry nošení:

1. Pupilární distance
2. Vrcholová vzdálenost čočky
3. Pantoskopický úhel
4. Prohnutí obruby
5. Výška osazení
6. Otočný bod oka – eyecode

Fyziologické parametry:

1. ST - koeficient stability
2. HE -Head/Eye (hlava/oči) koef.
3. Čtecí vzdálenost
4. Stanovení dominantního oka

 

Varilux Standard

 Varilux S Design
 Varilux e Design
 Varilux Physio 2.0
 Varilux Comfort New Edition
 Varilux Liberty New Edition

Při výpočtu progresivních optických ploch  free form multifokálních čoček Varilux Standard se využívá technologie DDV – progresivní plocha je umístěna jak na přední optické ploše multifokálního brýlového skla, tak i na zadní optické ploše. 

Vybroušením progresivních ploch na obou lámavých plochách multifokální brýlové čočky získáme standardní multifokální brýlovou čočku, která má oproti free form standardním multifokálním čočkám ostatních výrobců, kde je jedna z lámavých ploch standardně předvyrobena a k této ploše se dobrušuje jen progresivní plocha, buď na zadní nebo na přední lámavou plochu.

Díky rozdělení jedné progresivní plochy na dvě, které tvoří optické plovy multifokálních čoček Varilux Standard dostaneme standardní multifokální čočku se zorným polem na jednotlivé vzdálenosti v závislosti na optické mohutnosti dané lámavé plochy až o 30% širším, než jaké mají dtandardní multifokální čočky ostetních výrobců.

  Plně zohledňují:
 ●  Hodnotu korekce nositele.
 Nezohledňují:
 ● Parametry  klientem vybrané  brýlové obruby, parametry, které značně  ovlivňují  využitelnost jednotlivých oblastí multifokálního skla (zóny: na dálku, na střední vzdálenost a na blízko).
 ● Proporce Vašeho  obličeje  a jejich vliv na posazení brýlové obruby při výpočtu a konstrukci optických ploch 
 ● Vaší fyziologií a Vaše podmíněné návyky

 

 
Varilux Stater - základní multifokální čočka Varilux

Tato multifokální brýlová čočka je určena pro začínající presbyopy s addicí do 1,50 Dpt, kteří jsou buď emetropy (do dálky nepotřebují žádnou korekci) nebo jsou nízkými a nebo středními ametropy (na dálku mají korekci maximálně ± 4,00 Dpt).

 

Varilux RoadPilot

Ideální řešení pro piloty, řidiče automobilů a kolejových vozidel, kteří díky prsbyopii hůře vidí na střední vzdálenosti.

V provedené  Xperio - polarizovaná zabarvená brálová čočka, jsou brýlová skla Varilux RoadPilot perfektním doplňkem k multifokálním brýlím Varilux

 
Varilux Eyzen mid eyecode
Individuální výceohnisková brýlová čočka vhodná pro presbyopy, kteřípořebují perfektně vidět na střední vzdálenost a na blízko.
 
Veškerá multifokální skla od společnosti Essilor International jsou dodávaná s mezinárodní garanční kartou, která spolu s gravurami umístěnými na multifokální brýlové čočce patří mezi identifikační a ochranné prvky pravosti daného produktu. Garanční karta - certifikát pravosti je zároveň i rodný list Vašich brýlových skel.
 
 
   
Multifokální brýlová skla se vyrábí z materiálů:
  
Multifokální brýlová skla se vyrábí v provedení:
Čirá brýlová čočka Samozabarvovací brýlová čočky Polarizovaná brýlová čočky XPERIO Zabarvená brýlová čočka
   
Multifokální brýlová skla se vyrábí s povrchovými úpravami:
Optifog  & Optifog SUN Crizal Prevencia Crizal UV  &  Crizal UV SUN

 

 

 

 

 

 

 

 

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^