1 2 3 4

eyedrive multifokál brýle pro řidiče brýlová skla brýlové čočkky pro řidiče piloty

Multifokální brýlová čočka, která poskytuje při řízení silničních a terénních motorových vozidel, při řízení kolejových motorových vozidel a při pilotáži letounů, řidičům, strojvůdcům, pilotům ostrý a kontrastní obraz se širokým zorným polem bez oslnění a to jak ve dne tak i v noci
Reflect control je jedinečná kombinace designu brýlové čočky a povrchových úprav, které výrazně snižují odraz a rozptyl světla na lámavých plochách  této brýlové čočky.
Brýlové multifokální čočky EyeDrive® jsou vhodné jak pro emetropy, tak i pro nízké a střední ametropy, u kterých se projevila presbyopie ( hůře vidí na blízko a střední vzdálenosti ). Těmto skupinám nositelů poskytují tyto multifokální brýlové čočky příjemné a jasné vidění přes den, v noci a při zhoršených povětrnostních podmínkách - perfektní řešení pro řidiče, strojvedoucí, piloty.
V noci odráží brýlové čočky vyrobené technologií Reflect control až o 90% méně světla ve viditelném spektru než běžné brýlové čočky bez antireflexu, díky tomu snižují brýlové čočky EyeDrive® až o 90% možné oslnění.
   
 
EyeDrive® PAL PRO 4U

Individuální multifokální brýlová čočka vyráběná technologií free form se širokou zónou vidění jak do dálky, tak na střední vzdálenosti a do blízka.

Na obrázcích níže máte porovnání multifokální brýlové čočky EyeDrive® PAL PRO 4U s běžnou standardní multifokální čočkou (najeďte kurzorem na obrázek níže a ten se změní, zobrazí se Vám pohled přes běžnou standardní multifokální čočku).

Pro objednání individuální multifokální čočky  EyeDrive® PAL PRO 4U je nutné měření individuálních - jedinečných parametrů nositele těchto brýlových skel, na zařízení Visioffice.

 

 

EyeDrive® PAL PRO

Multifokální brýlová čočka vyráběná technologií free form. 

Na obrázcích níže máte porovnání multifokální brýlové čočky EyeDrive® PAL PRO s běžnou standardní multifokální čočkou (najeďte kurzorem na obrázek níže a ten se změní, zobrazí se Vám pohled přes běžnou standardní multifokální čočku).

 

         

 Více informací naleznete zde         

EyeDrive® PAL PRO 4U a EyeDrive® PAL PRO se vyrábí v provedení:

• Čirá brýlová čočka

• Samozabarvovací brýlová čočka Transitions®  XTRActive®

                   

 Barvy:

Multifokální brýlové dioptrické čočky Transitions®XTRActive mají větší intenzitu zabarvení  než brýlové čočky Transitions® a to jak na přímém slunci, tak i při řízení motorového vozidla za slunečného dne.

 

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^