1 2 3 4

MM Optik Praha 1 Eyzen mid brýle k počítači oční optika poradenství multifokální brýle poradenství akce sleva

Varilux Digitime eyecode je brýlová čočka zabezpečující ostré vidění od blízka (čtecí vzdálenost je od 38 cm) až po střední vzdálenosti (do vzdálenosti 200 cm)

Varilux Digitine eyecode je příjemná jak na práci v ordinaci, kanceláři, dílně ..., ale třeba i při nákupech a různých domácích činnostech.

Varilux Digitime eyecode výrazně snižuje únavu očí a eliminuje astenopické potíže, které jsou důsledkem toho, že nepoužíváme při práci a dalších činnostech optimální korekční pomůcku. Pomůcku v níž máme optimální dioptrické hodnoty pro celé spektrum vzdáleností od 38 až do 200 cm. 

Individuální brýlové čočky Varilux Digitime eyecode lze zakoupit jen v očních optikách, které jsou vybaveny zařízením Visioffice.

Pro práci s monitorem PC doporučujeme: 

  1. Crizal Prevencia - povrchová úprava, která snižuje při průchodu viditelného záření brýlovou čočkou část intenzity vyzařování modrofialového světla -  ( λ = 430 ± 20 nm ), které je jedním z rizikových faktorů, které způsobují vznik věkem podmíněné makulární degenarace ( VPMD ) a plně chrání oko před účinky UV záření, které je jedním z rizikových faktorů, který se podílí na vzniku šedého zákalu (katarakty)
  2. Amberlelax - Velmi jemné zabarvení do hněda, kategorie zabarvení 0, které snižuje při průchodu viditelného záření brýlovou čočkou část intenzity vyzařování modrofialového světla -  ( λ = 430 ± 20 nm ), které je jedním z rizikových faktorů, které způsobují vznik věkem podmíněné makulární degenarace ( VPMD ), s povrchovými úpravami Crizal UV stoprocentně chrání oko před účinky UV záření, které je jedním z rizikových faktorů, který se podílí na vzniku šedého zákalu (katarakty)
  Tyto úpravy nelze kombinovat

 

 

 
 
 

 

 

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^