1 2 3 4

MM Optik-Nařízení vlády

Vážení klienti,

současné nařízení vlády se nevztahuje na provozovny očních optik, provoz MM Optik tudíž zůstává prozatím nezměněn s vyjímkou nácviku aplikace kontaktních čoček. Vaše objednávky tedy nadále příjmáme a zpracováváme

Pokud je Vaše zakázka připravená k vyzvednutí a Vy osobně se k nám nemůžete dostavit, neváhejte nám zavolat, je možné, po předchozí domluvě, zakázku vydat třetí osobě, a to buď na základě předložení útržku od zakázkové karty či znalosti čísla zakázky a sdělení své totožnosti. Také Vám můžeme, opět po předchozí telefonické domluvě, zakázku poslat poštou.

Můžete také využít možnost objednání se, buď telefonicky nebo mailem (mmoptik@centrum.cz) na konkrétní den a hodinu, a tím nepřijít do kontaktu s jinými klienty.

Dále se, s ohledem na stávající situaci, omlouváme za možné prodlevy u kompletací zakázek.

Přijali jsme veškerá opatření, abychom eliminovali riziko šíření nákazy koronaviru. Používáme ochranné pomůcky, pravidelně dezinfikujeme vybavení, se kterým u nás můžete přijít do kontaktu, větráme prostory a všichni si pravidelně, dle návodu dezinfikujeme ruce. K dispozici máme antibakteriální mýdla i gely. Nikdo z našeho kolektivu nebyl v zahraničí a nikdo nevykazuje žádné příznaky onemocnění.

Chceme Vás tímto ujistit, že i nadále fungujeme v plném provozu a děláme maximum pro naši společnou bezpečnost.

Těšíme se na Vás

Kolektiv MM Optik

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^