1 2 3 4

MM Optik Praha 1 Essilor Eyezen brýle k počítači Oční optika brýle Multifokální Multifokály poradenství akce sleva

Brýlové dioptrické čočky Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen eliminují námahu očí při dívání na blízko (čtení, klávesnice PC ...) a na střední vzdálenosti (monitor PC, podkladové materiály ...), která vzniká u všech, kteří se přes korekci na dálku dívají na blízko a na střední vzdálenosti.

Dioptrické brýlové čočky Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen podporují akomodační systém oka při pohledu na blízko a na střední vzdálenost. Díky tomu je s brýlovými čočkami  Essilor Eyezen po celý den daleko nižší akomodační únava, než s běžnými jednoohniskovými čočkami

Brýlové dioptrické čočky Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen patří do skupiny brýlových dioptrických skel, která se označují názvem: Anti-fatigue lenses

Individuální dioptrické brýlové čočky Essilor Eyezen eyecode mají až o 40% vyšší optický výkon oproti standardním brýlovým čočkám Essilor Eyezen, u nichž se nezohledňují při jejich výrobě Vaše individuální - jedinečné parametry, které získáme díky měření na zařízení Visioffice.

 

 
 
  Brýlové čočky Essilor Eyezen se vyrábí v provedení:
1. Individuální brýlová čočka Essilor Eyezen eyecode - při jejich objednání je nutné provést v oční optice měření na zařízení Visioffice
2. Standardní brýlová čočka Essilor Eyezen  
    
Design brýlových čoček Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen je přizpůsoben potřebám jednotlivých věkových skupin jejich nositelů. Jednotlivé linie dioptrických skel Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen plně zohledňují fyziologické porřeby jednotlivých věkových skupin jejich nositelů:
 1. Linie brýlových skel Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen je určena pro uživatele ve věku od 18 do 34 let
2. Linie brýlových skel Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen je určena pro mladé presbyopy ve věku od 35 do 44 let
3. Linie brýlových skel Essilor Eyezen eyecode a Essilor Eyezen je určena pro presbyopy ve věku od 45 do 50 let

 

Pro práci s monitorem PC doporučujeme:

  1. Crizal Prevencia -

Povrchová úprava, která snižuje při průchodu viditelného záření brýlovou  čočkou  část  intenzity  vyzařování   modrofialového  světla - ( λ = 430 ± 20 nm ), které je jedním z rizikových faktorů, které  způsobují  vznik věkem  podmíněné  makulární  degenarace ( VPMD ) a plně chrání oko před účinky UV záření, které je jedním z rizikových faktorů, který se podílí na vzniku šedého zákalu (katarakty)

  2. Amberlelax - Velmi jemné zabarvení do hněda, kategorie zabarvení 0, které snižuje při průchodu viditelného záření brýlovou čočkou část intenzity vyzařování modrofialového světla -  ( λ = 430 ± 20 nm ), které je jedním z rizikových faktorů, které způsobují vznik věkem podmíněné makulární degenarace ( VPMD ), s povrchovými úpravami Crizal UV stoprocentně chrání oko před účinky UV záření, které je jedním z rizikových faktorů, který se podílí na vzniku šedého zákalu (katarakty)
   Tyto úpravy nelze kombinovat

 

 

 

 
 
 

 

 

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^