1 2 3 4

MM Optik Praha 1 Varilux Liberty Oční optika Praha Multifokální brýle Brýlová skla Brýle poradenství akce sleva

Základní progresivní brýlová čočka vyrobená technologií Free-Form, která plně akceptuje hodnoty korekce nositele.

Při výpočtu lámavých ploch této progresivní brýlové čočky se bere v potaz interakce přední (progresivní) lámavé plochy  a zadní lámavé plochy, navržené za využití technologie DFB. 

Výsledkem je multifokální brýlová čočka se zorným polem o 30% širším než mají jiné základní multifokální brýlové čočky. Multifokální čočka, v níž máte příjemné a vyvážené dívání při pohledech do různých pohledových směrů.

Varilux Liberty New Edition je optimální multifokální čočka pro všechny nositele, kteří nejsou nuceni svojí vytížeností k dynamickým změnám v pohledových směrech a dlouhodobě nepracují s monitorem počítače.

Poznatky, které vývojáři společnosti Essilor International získali při vývoji šesté a sedmé generace multifokálních brýlových skel, zohlednili při inovaci základních multifokálních brýlových skel Varilux Liberty New Edition.

Multifokální brýlová skla Varilux Liberty New Edition jsou konstruována za použití technologie DFB -Digital Focus Booster

 

 

Přední lámavá  plocha základních brýlových čoček je progresivní a zadní lámavá plocha je většinou atórická.

Multifokální brýlová skla Varilux Liberty New Edition jsou vyráběna technologií Free-Form, přičemž se k dané, přesně definované progresivní ploše dopočítává zadní lámavá plocha, u níž je kladen důraz na maximální eliminaci rozostření obrazu v periferii brýlového skla a minimalizaci deformací obrazu. Technologie DFB minimalizuje vliv nepravidelností designu přední progresivníl ámavé plochy brýlové čočky Varilux Liberty New Edition a tím výrazně rozšiřuje zorné pole.

Zorné pole multifokálních brýlových skel Varilux Liberty New Edition je díky použití technologie DFB až o 30% širší než u běžných základních brýlových multifokálních skel.

Výrazně lepší variata -

 
  se vyrábí z materiálů:
 
Čirá brýlová čočka Samozabarvovací brýlová čočká  Polarizovaná brýlová čočka XPERIO  Zabarvená brýlová čočka 
  Optifog  &  Optifog SUN  Crizal Prevencia

 Crizal UV  &  Crizal SUN

 

 

 

 

Otvírací doba

  • Pondělí - Pátek 
  • 10:00 - 19:00
  • Sobota - na objednání 
  • 14:00 - 18:00

Kontakt

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil: +420 777 645 764

 

email: mmoptik@centrum.cz 

Majitel

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

Sídlo firmy

Chobotská 1728

250 01 Brandýs nad Labem-

Stará Boleslav

^