MM Optik Praha Oční optika multifokály Varilux multifokální brýle Essilor

Dvacet let se staráme o Váš zrak!
  Naše znalosti, zkušenosti a odborná erudovanost spolu s nejmodernějším přístrojovým vybavením, velký výběre dioptrických, brýlových obrub předních světových výrobců a špičková dioptrická skla společnosti Essilor  International, včetně Hi-Tec dioptrických brýlových čoček - individuálních jedoohniskových a individuálních multifokálních brýlových skel, při jejichž výrobě se berou v potaz Vaše jedinečné, individuální paramerty, které mají značný vliv na kvalitu vidění, to je -
  Vaše vstupenka do světa oční optiky 21. století.
 

Oční optiky MM Optik

Smluvní partner všech zdravotních pojišťoven, které působí na území České republiky. 

Při nákupu dioptrických brýlí v očních optikách MM Optik uplatníte příspěvek, na který máte, na základě poukazu vydaného oftalmologem, nárok.

Oční optiky MM Optik - specialisté  na aplikaci, zpracování a prodej kompletního sortimentu brýlových dioptrických  skel vyráběných a  dodávaných společností Essilor International.

Jednoohniskových brýlových skel

Včetně  špičkových jednoohniskových dioptrických skel Essilor Aspheric, individuálních brýlových skel Essilor Aspheric eyecode, tak i brýlových skel, která Vám sníží únavu očí při práci s digitálními zařízeními, která jsou umítěna v oblasti střední a kráké pohledové vzdálenosti - Essilor Eyezen.

Multifokálních brýlových skel

Včetně špičkových individuálních multifokálních skel Varilux S 4D, Varilux S Design Eyecode, Varilux E Design eyecoce a Varilux Physio 2.0 eyecode. 

 

Opětovné přehrání videa - klikněte pravým tlačítkem myši na video, zobrazí se nabídka

  

 
Akce 1+1 na skla Varilux - Více se o této akci dozvíte po kliknutí na tento odkaz
 

Dosti často se nás klienti ptají:

"Jak máme poznat kvalitní oční optiku, kvalitního očního optika?"

Protipólem těchto klientů jsou nositelé brýlí, kteří žijí v domnění, že všichni oční optici umí vše stejně dobře, že všechna brýlová skla jsou stejná, jen každý oční optik je prodává za jinou cenu.

 

Oční optika je obor, který se zabývá doporučením a výrobou zdravotnických pomůcek - optimálních korekčních pomůcek v souladu se Zákonem 268/2014 Sb. O zdravotnických prostředcích, které musí splňovat veškeré parametry CE norem a normativů, které jsou Státním ústavem na kontrolu léčiv na zhotovení těchto zdravotnických  prostředků kladeny.

Oční optika je Zákonem 455/1991 Sb zařazena mezi živnosti vázané. Z ustanovení tohoto zákona je zřejmé, že ten kdo je oprávněn uzavřít zakázku na zhotovení optického zdravotního prostředku (dioptrických korekčních drýlí) je oční optik.

Oční optik - odborník, který splňuje kriteria vzdělání, která jsou definována v Zákoně 455/1991 Sb;Příloha č.2; Živnosti vázané - K § 23 a 24; Předmět podnikání - Oční optika. Náplň práce očního optika vychází i z ustanovení, ktrá jsou součástí Nařízení vlády č. 278/2008 Sb.

Aby mohl oční optik perfektně zvládnout zhotovení kvalitní korekční pomůcky – dioptrických brýlí, musí mít nejen znalosti z brýlové optiky, geometrické optiky, fyziologie oka, anatomie oka, …, ale musí také perfektně zvládnout teorii měření veškerých veličin a teorii chyby měření.

Na základě těchto znalostí si stanoví optimální měřidla, nebo zařízení, která mu zaručí, že daná veličina, nebo veličiny budou naměřeny v souladu s metodikou jejich měření a že nebudou zatíženy chybami měření. 

Proto v našich očních optikách používáme na měření parametrů pro objednání a zábrus brýlových dioptrických skel zařízení Visioffice


 
Díky tomu Vám můžeme nabídnout Hi-Tech dioptrické brýlové čočky, mezi které patří jednoohniskové brýlové čočky Essilor Aspheric eyecode a multifokální brýlováé čočky Varilux S 4D

Optometrista je odborně vzdělaný nelékařský zdravotnický pracovník, který splňuje ustanovení Zákona 96/2004 Sb o nelékařských zdravotnických povoláních a v souladu s tímto zákonem je registrovám v příslušném registru Ministerstva zdravotnictví.

Jen optometrista s platnou registrací je oprávněn provádět vyšetření předního segmentu oka, meření zraku, na jehož základě stanoví diagnozu refrakční vady a hodnoty korekce pro tuto vadu a dále je oprávněn aplikovat kontaktní čočky a provádět poradenství, které souvisí s úkony a činností, kterou je oprávněn vykonávat.

Přesvěčte se v Registru zdravotnických pracovníků, že ten, kdo Vám provádí měření očí je pro tuto činnost akreditovaným odborníkem. Chráníte tím nejen své oči!

Do pole povolání ve formuláři registru napište - OPTOMETRISTA

  Novinka:
Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat s multofokálními nebo jednoohniskovými brýlovými skly  EyeDrive® bez  ohledu na denní dobu  nebo různé projevy počasí.
 Více se o těchto brýlových sklech dozvíte na stránkách:

 Jednoohnisková brýlová skla pro řidiče EyeDrive®

 Multifokální brýlová skla pro řidiče EyeDrive®

   
I tohle je MM Optik
 

***

»

MM Optik

Majitelé:

Marianna Malcová

IČO: 458 76 886

 

Provozovny:

• MM Optik Praha 1 E.Krásnohorské 12 mmoptik@centrum.cz

Otevřeno:


• Pondělí - Pátek
10.00 - 19.00

• Sobota - na objednání
14.00 - 18.00

Parkoviště je přímo před oční optikou

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil:+420 777 645 764

 

• MM Optik Soběslav Palackého 64 mmoptik@centrum.cz

      

Oční optika

Otevřeno:


•Pondělí a Středa
9.00-13.00 14.00-18.00
•Úterý, Čtvrtek, Pátek

8.00-13.00 14.00-17.00
•Sobota
8.00-11.00

.

Tel:.+420 381 214 996

Nestátní zdravotnické zařízení

Optometrista:

Marianna Malcová

 

Ordinační hodiny:

Jen pro objednané!

 

Objednávejte se na:

Tel.: +420 381 214 996

nebo v oční optice

Parkoviště je přímo před ordinací optometristy a oční optikou

   

^