MM Optik Praha Oční optika multifokály Varilux multifokální brýle Essilor

Dvacet let se staráme o Váš zrak!

Naše znalosti, zkušenosti a nejmodernější přístrojové vybavení, spolu s velkým výběrem dioptrických, brýlových obrub předních světových výrobců a špičková dioptrická  skla  společnosti  Essilor  International, včetně Hi-Tec  brýlových čoček - individuálních jedoohniskových a individuálních multifokálních brýlových skel, při jejichž výrobě se berou v potaz Vaše jedinečné, individuální paramerty, které mají značný vliv na kvalitu vidění, to je -

 Vaše vstupenka do světa oční optiky 21. století.
    
Oční optiky MM Optik

Specialisté  na aplikaci, zpracování a prodej brýlových dioptrických  skel vyráběných a  dodávaných společností Essilor International.

A to jak na aplikaci jednoohniskových brýlových skelvčetně  špičkových jednoohniskových dioptrických skel Essilor Aspheric, individuálních brýlových skel Essilor Aspheric eyecode, tak i brýlových skel, která Vám sníží únavu očí při práci s digitálními zařízeními, která jsou umítěna v oblasti střední a kráké pohledové vzdálenosti - Essilor Eyezen.

Tak i na aplikaci multifokálních brýlových skel, včetně špičkových individuálních multifokálních skel Varilux S 4D, Varilux S Design Eyecode, Varilux E Design eyecoce a Varilux Physio 2.0 eyecode.

   
 Akce 1+1 - Více se o této akci dozvíte po kliknutí na tento odkaz
 
 Co je dobré vědět:

Oční optika je obor, který se zabývá doporučením a výrobou optimální korekční pomůcky, která bude splňovat veškeré parametry CE norem a normativy, které jsou Státním ústavem na kontrolu léčiv na zhotovení této zdravotnické pomůcku kategorie kladeny.

Dosti často se nás klienti ptají:

"Jak máme poznat kvalitní oční optiku, kvalitního očního optika?"

Protipólem těchto klientů jsou nositelé brýlí, kteří žijí v domnění, že všichni oční optici umí vše stejně dobře, že všechna brýlová skla jsou stejná, jen každý oční optik je prodává za jinou cenu.

Aby mohl oční optik perfektně zvládnout zhotovení kvalitní korekční pomůcky – dioptrických brýlí, musí mít nejen znalosti z brýlové optiky, geometrické optiky, fyziologie oka, anatomie oka, …, ale musí také perfektně zvládnout teorii měření veškerých veličin a teorii chyby měření.

Na základě těchto znalostí si stanoví optimální měřidla, nebo zařízení, která mu zaručí, že daná veličina, nebo veličiny budou naměřeny v souladu s metodikou jejich měření a že nebudou zatíženy chybami měření. 

Proto v našich očních optikách používáme na měření parametrů pro objednání a zábrus brýlových dioptrických skel zařízení Visioffice


Díky tomu Vám můžeme nabídnout Hi-Tech dioptrické brýlové čočky, mezi které patří i multifokální brýlováé čočky Varilux S 4D

   
I tohle je MM Optik
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MM Optik

majitelé:

Marianna Malcová

Ing. Václav Malec

IČO: 458 76 886

 

Provozovny:

• MM Optik Praha 1 E.Krásnohorské 12 mmoptik@centrum.cz

Otevřeno:


pondělí - pátek
10.00 - 19.00

sobota - na objednání
14.00 - 18.00

• Parkoviště je přímo před oční optikou

Tel.:  +420 222 329 735
Mobil:+420 777 645 764

 

• MM Optik Soběslav Palackého 64 mmoptik@centrum.cz

● Oční optika

Ordinace optometristy  nestátní zdravotnické zařízení

• Oční optika

Otevřeno:


pondělí až pátek
8.00-13.00 14.00-17.00.
sobota
8.00-11.00

..

Tel:.+420 381 214 996

• Ordinace optometristy Nestátní zdravotnické zařízení

Ordinační hodiny,

jen pro objednané:

 

středa
10.00-13.00 14.00-17.00

sobota
10.00-12.00

....

Objednávejte se na:

Tel.: +420 381 214 996

nebo v oční optice

• Parkoviště je přímo před ordinací optometristy a oční optikou